You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Adli Bilişim Mi? Siber Güvenlik Uzmanlığı Mı?

Senior Member
Merhaba sevgili arkadaşlar... 16 yaşında yiğenim var geçen günlerde bilgisayarda birşeylerle uğraşıyordu tesadüfen baktım bildiğin programlama yapıyor tabi amatör çok profosyonel değil kod falan yazıyor. Bu konulara biraz ilgim olduğundan müdahale etmeden az biraz izledim gayet işe hakim olmasa da ileride güzel şeyler yapacağa benziyor.

Öylesine sordum üniversiteyi kazanırsan hangi bölüm istersin diye yine benzer şekilde bilgisayar ile ilgili cevaplar verdi sizce adli bilişim mi siber güvenlik mi okumalı ben sanki adli bilişimin biraz daha kamu kurumlarında daha rahat iş bulacağını düşündüm

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Siber Güvenlik Forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.