You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

BTK Akademi Kursları Yeterli Mi?

Senior Member
Bir süredir BTK Akademi web sitesinde online olarak verilen kursları takip ediyorum. Yazılım, siber güvenlik, robotik kodlama web tasarım gibi bir çok konuda eğitimler veriliyor. 

Ancak eğitimlere göz atarken sanki anlatan kişilerin de bu işlerden pek anlamadığını yada çok üstün körü bir şekilde eğitimler verdiklerini hatta özellikle değinmedikleri püf noktaları gördüm. BTK Akademi kurslarını alanlar vamı, BTK Akademi Kursları Yeterli mi? tam bir noktaya varamadım. Ancak benim gördüğüm kadarı ile çok üstün körü bir anlatım var yani detaylara inmiyorlar.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Siber Güvenlik Forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.