You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Makele Botları Sayesinde Çöplüğe Dönen İnternet

Senior Member
Yıllardır çeşitli alanlarda makaleler yazarım ancak öncelikle söyleyeyim bu işte maddiyat ikinci planda benim için yani bu gün dünyadaki tüm yazılar makale botları ile yazılsa benim gelirime etki etmez daha çok hobi olarak yazıyorum çünkü Ama bazı konularda araştırma yaparken malum internet sitelerini kullanıyoruz. Girmiş olduğum sitelerde bu yazıların yapay zeka ile yazıldığı o kadar belli ki anlaşılmıyor resmen saçmalıyor ama ne hikmet ise sıralama da alıyor bu programlar sayesinde ve kullananlar sayesinde internet adeta bir çöplüğe döndü. Umarım google bu konuya kısa sürede bir çözüm üretir. Makale botu kullanarak interneti çöplüğe çevirmeyelim. Kapasitemiz yettiği kadar yazalım ama kendi yazılarımız olsun inanın bu şekilde daha mutlu olacaksınız

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Siber Güvenlik Forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.