You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

google da çıkan saçma reklamlar

Senior Member
Arkadaşlar merhaba geçen aylarda havuza gideceğimden bir havuz için şort gibi birşeylere baktım internette, bakmaz olaydım Smile o günden beri girdiğim bütün sitelerde yanlarda mayo veya bikini gibi resimler çıkmaya başladı. sonrasında çok şey arattım ama google de bu reklamlar değişmedi. Kütüphaneye kendi laptobumu alarak çalışmaya gidiyorum. Doğal olarak etraftakiler bilgisayarımın ekranını görüyor ama malesef ki kenarlarda görünen reklamlar biraz açık seçik bu reklamlar nasıl değişir artık toplum içinde yeni bir internet sayfası açmaya korkar oldum etraftan görünecek de yanlış anlaşılacak diye resimlerden dolayı Smile bilmem anlatabildim mi işte resimler mayo bikini gibi resim olunca dikkat çeker gören de yanlış anlar bu kütüphanede hangi sitelere giriyor diye Smile

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Siber Güvenlik Forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.